Faaliyet Alanımız

Çalışan tüm Avukatlarımızın her konuda bilgi sahibi olmalarının yanında belli konularda bir işbölümüne gittiğimizi ve Av. Ahmet Yılmaz’ın Ceza Hukuku, İdari davalar ve Kamulaştırma davalarında;

Av. Özgür Yılmaz ve Av. Umut Yılmaz’ın Bankacılık hukuku, Basın hukuku, Vakıf ve dernekler hukuku, Borçlar hukuku, Sermaye piyasası hukuku, İcra ve Hukuk davaları, İş hukuku ile şirketlere hukuki danışmanlık, vergi hukuku, diğer stajyerlerimizin ise tüm alanlarda kendilerine ve müvekkillerimize yararlı olabilecek şekilde çalışmalarını devam ettirmeye çalıştıklarını ifade etmek isteriz.. Devamı»

Yılmaz Hukuk Bürosu

1979 yılında Av.Ahmet Yılmaz tarafından Gaziantep’te kurulan Yılmaz Hukuk bürosu 28 yıllık tecrübe ve birikim ile 3’ü ortak (Baba oğul) ve bunlara ek olarak ; 1 avukat, 2 stajyer avukat, 2 tane icra departman görevlisi, 1 sekreterden oluşan 9 kişilik ekip tarafından ,İstanbul’da ise ortak çalışılan Şişli’de kurulu Güven Hukuk Bürosu Av.Uğur Güven,Av.Hanife Çeltik,Av.İbrahim Aycan ile müvekkillerimize en iyi, verimli ve hızlı çözümleri ve adliyenin hemen yanında bulunan ofislerinde sağlamayı amaç edinmiş olup,dinamik yapısı ve donanımı ile ulusal ve uluslararası şirket ve organizasyonlara hizmet vermektedir.

Müvekkillerimizin hak kaybına uğramamaları için verilecek hukuki yardımda öncelikle tarafsız olmak gerektiğini düşünmekteyiz ve aksi davranışın müvekkile yarar değil zarar vereceği kanısındayız Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmekteyiz.

Yılmaz Hukuk Bürosu G.Antep’te kurulu,Türkiye’de özellikle İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, K.Maraş, Ş.Urfa ve Malatya’da diğer hukuk büroları ile temas halinde faaliyet göstermektedir. Büromuz İstanbul bağlantılı dava ve buna bağlı icra takiplerinde Şişli’de kurulu Güven Hukuk Bürosu ile ortak çalışmaktadır.

 

Bize Sorun
Her türlü hukuki ve adli konu ve
problemlerinizde bize sorun.

info@yilmazhukukburosu.net

 

 


İletişim Bilgilerimiz

Çukur Mahallesi Adalet İş Merkezi Kat: 1 No:7 Gaziantep
Tel: +90 (342) 220 79 95 - 96
info@yilmazhukukburosu.net
umut@yilmazhukukburosu.net
ozgur@yilmazhukukburosu.net